Firma remontowo budowlana DamBud


firma remontowa szczecin

 

Jesteśmy firmą remontowo budowlaną z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku.
Ofertę naszą stanowią kompleksowe remonty, prace wykończeniowe, adaptacje mieszkań, domów i lokali użytkowych wraz z dostawą niezbędnych do tego materiałów.
Kładziemy szczególny nacisk na jakość, dbałość o Klienta, terminowość, etykę i szczególną troskę o zgodność naszych usług z zasadami sztuki budowlanej.
Legitymujemy się dyplomem mistrza glazurnictwa.

Nie ma u nas ukrytych opłat, a nasi doświadczeni fachowcy nie chodzą na skróty.

Działamy na terenie Szczecina i okolic.

Jakość

Kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, gdyż naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz budowa solidnej marki na polskim rynku budowlanym.

Gwarancja

Jako jedni z nielicznych udzielamy aż dwuletniej gwarancji na wykonane przez nas prace.  Dzięki czemu nie musisz martwić się o trwałość efektów zrealizowanych przez nas prac.

Terminowość

Zapewniamy terminową realizację zleceń. Powierzając nam pracę remontowo-budowlane możesz sobie wszystko swobodnie zaplanować bez obaw, że remont będzie się przeciągał w nieskończoność.

Profesjonalizm

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemu udział w szkoleniach oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt, wszystko po to, by zapewnić wysoką jakość i zwiększyć wydajność świadczonych przez nas usług. 

Zachęcamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przesz naszą firmę: usługi remontowe.

 

Certyfikaty i referencje:

tmt-referencje.jpgimg0161.jpgskanuj0001.jpgmaster2.jpg